Učiteľ/ka ZUŠ

Súkromná základná umelecká škola ARS AKADEMY Veľké Uherce

Miesto práce
Partizánske, okres Partizánske
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
2018-09-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
50% (zastupovanie počas rodičovskej dovolenky)

Počet študentov školy
1104

Požiadavky na zamestnanca

Znalosť práce s PC
word, excel, internet, znalosť inf. systému iZUŠ výhodou

Vzdelanie
Kvalifikačné požiadavky pre vyučovanie vo VÝTVARNOM ODBORE v ZUŠ. Vzdelanie v zmysle platnej legislatívy podľa zákona 437/2009 Z.z. a vyhlášky MVVaŠ, ktorou sa ustanovujú kvalifikačné predpoklady a osobitné kvalifikačné požiadavky pre jednotlivé kategórie pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov.

Pozícia je vhodná pre absolventa strednej školy zameranej na umeleckú tvorbu(škola úžitkového výtvarníctva), alebo VŠ 1.stupeň, poprípade aj študent 5. alebo 6. ročníka strednej školy so záujmom učiť výtvarný odbor v ZUŠ. Možnosť prispôsobiť úväzok rozvrhu v škole

Čím skôr sa záujemca prihlási o pracovnú pozíciu o to väčšia šanca je vytvoriť plný úväzok už od septembra 2018
Viac o škole na www.arsakademy.sk

Ďalšie požiadavky
Hľadáme perspektívneho VÝTVARNÉHO PEDAGÓGA. Pracovná pozícia sa týka mesta Partizánske a okolie a mesta Bánovce nad Bebravou a okolie. Sme škola, kde si kvalitný učiteľ vie do 1-2 rokov vytvoriť plný úväzok, ak má seriózny záujem učiť a rozvíjať talent detí. Sme dynamická moderne riadená škola s mladým perspektívnym pedagogickým zborom, kde sa budeš cítiť vítaný a motivovaný vo svojej práci.

Adresa spoločnosti

Veľké Uherce 137
Veľké Uherce
ID: 3415634   Dátum zverejnenia: 9.6.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.