Učiteľ/ka ZŠ (1. stupeň)

Súkromná základná škola pre žiakov s intelektovým nadaním Cenada Bratislava-Karlova Ves

Miesto práce
Majerníkova 60, Karlova Ves
Termín nástupu
2023-08-23

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
170

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Ďalšie požiadavky
Hľadáme učiteľku na 1. stupeň základnej školy pre žiakov s intelektovým nadaním. Ponúkame nástup od augusta, možnosť zaškoliť sa ešte počas aktuálneho školského roka (pozícia vhodná aj pre absolventku bez predchádzajúcich pracovných skúseností). V triede je 12 detí - malý kolektív, mladý pedagogický zbor. Používanie inovatívnych vyučovacích metód - Comenia script, Hejného metóda na matematika, Sfumato - splývavé čítanie.
Možnosť absolvovať interné školenia zamerané na nenásilnú a rešpektujúcu komunikáciu.
Finančné ohodnotenie na mesačnej báze nad rámec tabuľkového platu pre pedagogických zamestnancov. Plus dvakrát ročne odmeny.

V prípade záujmu budeme kontaktovať záujemcov s požadovaným vzdelaním. Záujemcom o pracovnú pozíciu odporúčame naštudovať si základné informácie o našej škole na webovej stránke www.centrumnadania.sk

ID: 4542225  Dátum zverejnenia: 20.3.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.