Vychovávateľ

Súkromná základná škola pre žiakov s intelektovým nadaním Cenada Bratislava-Karlova Ves

Miesto práce
Majerníkova 60, Karlova Ves, Bratislava
Termín nástupu
2018-08-22

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
170

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie
Podľa platnej legislatívy MŠ SR - 437/2009 Z.z.

Ďalšie požiadavky
Ponúkame prácu vychovávateľky k žiakom úvodných ročníkov (5-6 rokov), príp. aj 1. stupňa základnej školy na plný úväzok. Pracovná náplň - dohľad nad deťmi počas poobedňajšej činnosti, pobyt vonku, vedenie záujmových krúžkov, možnosť zúčastňovať sa interných školení pre zamestnancov.

Práca vhodná aj pre absolventov bez predchádzajúcej skúsenosti.

Rešpektujúci prístup, otvorenosť novým prístupom vo vzdelávaní a vede., pomôcky, školenia, technické prostriedky podľa požiadaviek pedagógov; polročné odmeny a mesačné príplatky; 45 dní dovolenky (v rámci školských prázdnin).
Odporúčame pozrieť si www.cenada.sk najmä časť o filozofii vzdelávania.

Adresa spoločnosti

Majerníkova 60
Bratislava-Karlova Ves
ID: 3386067   Dátum zverejnenia: 11.5.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.