Špeciálny pedagóg

Súkromná základná škola pre žiakov s intelektovým nadaním Cenada Bratislava-Karlova Ves

Miesto práce
Majerníkova 60, Karlova Ves
Termín nástupu
2018-08-22

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
170

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie
Špeciálna pedagogika, poradenstvo (nie mentálne postihnutých)

Ďalšie požiadavky
Ponúkame prácu pre špeciálnu pedagogičku pre žiakov úvodných ročníkov (5-6 rokov) a žiakov 1. stupňa základnej školy. Práca s malou skupinou, individuálne so žiakom s vývinovými poruchami učenia, práca so žiakmi s dvojitou výnimočnosťou.

Pozícia vhodná aj pre absolventa bez predchádzajúcej skúsenosti.

Rešpektujúci prístup, otvorenosť novým prístupom vo vzdelávaní a vede., pomôcky, školenia, technické prostriedky podľa požiadaviek pedagógov; polročné odmeny a mesačné príplatky; 45 dní dovolenky (v rámci školských prázdnin).
Odporúčame pozrieť si www.cenada.sk najmä časť o filozofii vzdelávania.

Adresa spoločnosti

Majerníkova 60
Bratislava-Karlova Ves

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbora Kráľová
Tel.: 0903 300 603
E-mail: poslať životopis
ID: 3386066   Dátum zverejnenia: 11.5.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.