Učiteľ/ka ZŠ (2. stupeň) - Fyzika, Chémia

Súkromná základná škola LIBELLUS Bratislava-Karlova Ves

Miesto práce
Mokrohájska cesta 3392/3, Karlova Ves
Termín nástupu
2023-08-23

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
70

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Fyzika, Chémia

Vzdelanie
Na 2. stupeň hľadáme učiteľa/učiteľku so skúsenosťami.
Ponúkame nástup od augusta, možnosť navnímať našu školu ešte počas aktuálneho školského roka.
Ponúkame finančné ohodnotenie nad rámec tabuľkového platu pre pedagogických zamestnancov. Možnosť aj čiastkového úväzku.

Záleži nám na kvalitnom vzdelávaní, máme radi inovácie. Deti nielen vzdelávame ale aj vychovávame k hodnotám. Do tímu radi privítame kolegov s podobným nastavením.

Viac informácii: www.skolalibellus.sk

ID: 4544696  Dátum zverejnenia: 23.3.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.