Učiteľ/ka ZŠ (2. stupeň) - Biológia

Súkromná základná škola Košice

Miesto práce
Petzvalova 4, Košice
Termín nástupu
2023-08-21

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
115

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Biológia

Znalosť práce s PC
Internet, Office - bežný používateľ, Edupage výhodou

Vzdelanie
Vzdelanie podľa zákona č. 138/2019 Z.z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancov v znení neskorších predpisov a Vyhlášky MŠVVaV SR 1/2020 Z.z.

Ďalšie požiadavky
V škole Felix Košice sa rozrastáme o 2.stupeň. Preto hľadáme nových kolegov, napríklad aj učiteľa / učiteľku biológie. Aprobácia s iným predmetom výhodou. Pozícia je vhodná iba pre záujemcov s pedagogickým vzdelaním.

Hľadáme kolegyňu / kolegu, ktorá / ktorý zdieľa princípy a filozofiu školy Felix Košice (www.felixkosice.sk, skolyfelix.sk, Facebook stránka Felix Košice).

Ponúkame:
- osobné ohodnotenie nad rámec zákona
- možný je aj čiastočný úväzok
- pravidelné školenia a kurzy preplácané školou

So žiadosťou prosíme zaslať životopis a motivačný list.

ID: 4548585  Dátum zverejnenia: 30.3.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.