Psychológ, školský psychológ

Súkromná základná škola Felix Bratislava-Petržalka

Miesto práce
Krásnohorská 14, Petržalka
Termín nástupu
2021-01-18

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
200

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Znalosť práce s PC
Internet, MS Office

Vzdelanie
Vzdelanie podľa zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch, v znení neskoršej vyhlášky MŠVVaŠ SR č. 1/2020 Z.z. o kvalifikačných predpokladoch pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov, ktorá je účinná od 15. januára 2020.

Ďalšie požiadavky
Uchádzač by mal byť schopný :
- vykonáva odborné činnosti v rámci orientačnej psychologickej diagnostiky, individuálneho, skupinového alebo hromadného psychologického poradenstva, psychoterapie, prevencie a intervencie k deťom a žiakom s osobitným zreteľom na proces výchovy a vzdelávania v ZŠ
-poskytuje individuálne a skupinové psychologické služby, poradenstvo a konzultácie v procese výchovy a vzdelávania deťom, žiakom, zákonným zástupcom a pedagogickým zamestnancom
- schopnosť pracovať v tíme,
- profesionalita a odbornosť,
- zodpovednosť,
- samostatnosť,
- flexibilita,
- komunikatívnosť
- schopnosť dobre pozorovať a analyzovať
- schopnosť načúvať
- tvorivosť v hľadaní nových možností
- empatický prístup

Ponúkame:
- možnosť pracovať v mladom kolektíve,
- možnosť vzdelávať sa
- rozvíjať svoje schopnosti a zručnosti
- iné benefity

V prípade záujmu spolu so životopisom pošlite aj motivačný list na [email protected]

ID: 4005531  Dátum zverejnenia: 27.11.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.