Можливість для людей з України

Upratovačka

Súkromná základná škola Bratislava-Petržalka

Miesto práce
Krásnohorská 14, Petržalka
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
2023-01-09

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Upratovačka

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
50%

Počet študentov školy
229

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Ďalšie požiadavky
Do našej školy hľadáme milú pani/pána, ktorá/ý by nám vedel(a) pomôcť s upratovaním priestorov našej základnej školy v popoludňajších hodinách.
Práca je na polovičný úväzok.
Miesto Vašej práce bude v novozrekonštruovaných priestoroch súkromnej základnej školy Felix na Tematínskej 10 v Petržalke. Ponúkame Vám prácu v prostredí, kde sa ako k deťom, tak aj ku svojim zamestnancom správame s rešpektom a spoločne s rodičmi vytvárame vzájomne spolupracujúcu komunitu.

ID: 4475171  Dátum zverejnenia: 29.11.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.