Učiteľ/ka ZŠ (2. stupeň) - Anglický jazyk

Súkromná základná škola BESST

Miesto práce
Limbová, Trnava
Termín nástupu
15.08.2024
1 161,5 EUR/mesiacPlat v zmysle zákona 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a v súlade so stupnicou platových taríf podľa platových tried a platových stupňov (v závislosti od počtu odpracovaných rokov, absolvovania atestácie), t.j. od 1161,50 € do 1589,00 € (+ príplatok za triednictvo, profesijný rast, ďalšie odmeny vo výške do 400 €.)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- stotožnenie sa s víziou, poslaním a hodnotami školy
- priateľská a profesionálna komunikácia s rodičmi – zaujímajú sa o vzdelanie
- zabezpečenie aktívneho učenie sa žiakov a zážitkovosť hodín

Pre lepšiu predstavu navštívte našu 3D prehliadku školy:

Počet študentov školy: 395

- tarifný plat + motivujúce finančné ohodnotenie
- zľava zo školného pre deti zamestnancov vo výške 75%
- možnosť osobnostného aj profesijného rastu – rôzne interné a externé kurzy
- práca v stabilnej a modernej súkromnej základnej škole
- práca v podnetnom prostredí – novo zrekonštruované priestory
- práca s menším počtom žiakov v triede (max.16 žiakov)
- priestor na sebarealizáciu a rozvoj
- práca v mladom a dynamickom kolektíve
- možnosť pracovať s modernou technológiou a kvalitnými učebnými pomôckami
- teambuilding a ďaľšie akcie pre zamestnancov
- podpora skúsenejších kolegov
- podpora relokácie z iných regiónov

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 60 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vzdelanie podľa zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a vyhlášky č. 437/2009 Z. z. Vysokoškolské II. stupňa - Učiteľstvo všeobecnovzdelávacieho predmetu anglický jazyk a literatúra

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Súkromná základná škola BESST je jedinou školou v Trnavskom kraji, ktorá ponúka vzdelávanie podľa medzinárodných štandardov Cambridge University. Patríme k prestížnym školám so štatútom Cambridge International Centre, ktorý nám umožňuje poskytovať vzdelávanie akceptované na celom svete. História školy sa začala písať v roku 2009. Vysokú úroveň inovatívneho vyučovacieho procesu u nás dopĺňa harmónia, priateľská atmosféra a komfortné moderne vybavené prostredie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Romana Répášová, MSc.
Tel.: +421902512326
E-mail: poslať životopis
ID: 4810907  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 161,5 EUR/mesiac