Native speaker - Učiteľ/ka ZŠ (2. stupeň) - Anglický jazyk

Súkromná základná škola BESST

Miesto práce
Limbová, Trnava
Termín nástupu
15.08.2024
1 267,5 EUR/mesiacK základnej zložke je aj motivačná zložka, ktorá je dohodnutá na osobnom pohovore. In addition to the basic component, there is also an incentive component, which is agreed at a personal interview.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- stotožnenie sa s víziou, poslaním a hodnotami školy
- priateľská a profesionálna komunikácia s rodičmi – zaujímajú sa o vzdelanie
- zabezpečenie aktívneho učenie sa žiakov a zážitkovosť hodín

Ďalšie požiadavky: - pozícia vhodná len pre anglických nativespeakers.

- individualapproach to pupils (16 pupils in a class)

 - ensuringactivelearning and experientiallessons

- identificationwiththevision, mission and values of theschool

- friendly and professionalcommunicationwithparents - they are interested in education

OtherRequirements: - positionsuitableonlyfornative English speakers

Počet študentov školy: 395

Theprivateprimaryschool BESST istheonlyschool in the Trnava regionthatofferseducationaccording to theinternationalstandards of CambridgeUniversity. We are one of theprestigiousschoolswithCambridge International Centre status, whichallowsus to provideeducationacceptedworldwide. Thehistory of theschoolbegan in 2009. Thehigh level of innovativeteaching at ourschooliscomplemented by harmony, friendlyatmosphere and comfortablemodernenvironment.

For a better idea, visitour 3D tour of theschool:

- tarifný plat + motivujúce finančné ohodnotenie
- zľava zo školného pre deti zamestnancov vo výške 75%
- možnosť osobnostného aj profesijného rastu – rôzne interné a externé kurzy
- práca v stabilnej a modernej súkromnej základnej škole
- práca v podnetnom prostredí – novo zrekonštruované priestory
- práca s menším počtom žiakov v triede (max.16 žiakov)
- priestor na sebarealizáciu a rozvoj
- práca v mladom a dynamickom kolektíve
- možnosť pracovať s modernou technológiou a kvalitnými učebnými pomôckami
- teambuilding a ďalšie akcie pre zamestnancov
- podpora skúsenejších kolegov
- podpora relokácie z iných regiónov

- tariffsalary + motivatingfinancial evaluation
- 75% discount on tuitionfeesforchildren of employees
- opportunityforpersonal and professionalgrowth - variousinternal and external courses
- working in a stable and modernprivateprimary school
- work in a stimulatingenvironment - newlyrenovated premises
- spaceforself-realisation and development
- working in a young and dynamic team
- theopportunity to workwithmoderntechnology and qualityteaching aids
- teambuilding and othereventsfor employees
- supportfrom more experienced colleagues
- supportforrelocationfromother regions

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.8.2024 (ostáva ešte 101 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Súkromná základná škola BESST je jedinou školou v Trnavskom kraji, ktorá ponúka vzdelávanie podľa medzinárodných štandardov Cambridge University. Patríme k prestížnym školám so štatútom Cambridge International Centre, ktorý nám umožňuje poskytovať vzdelávanie akceptované na celom svete. História školy sa začala písať v roku 2009. Vysokú úroveň inovatívneho vyučovacieho procesu u nás dopĺňa harmónia, priateľská atmosféra a komfortné moderne vybavené prostredie.

Pre lepšiu predstavu navštívte našu 3D prehliadku školy:

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4347188  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 267,5 EUR/mesiac