Mentor/ka pre Regionálne centrum podpory učiteľov Trnava (polovičný úväzok)

Súkromná základná škola BESST

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
1.9.2022
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR/mesiacza 50% úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie individuálneho poradenstva základným školám v regióne.
Návštevy vyučovacích hodín s cieľom zvýšenia kvality výchovno-vzdelávacieho procesu.
Poskytovanie spätnej väzby a navrhovanie odporúčaní. Budovanie partnerstiev v regióne.
Vlastné vzdelávanie a práca na vlastnom profesijnom raste.

Bezplatné vzdelávania a priestor na sebarozvoj.
Možnosť spolupodieľať sa na rozvoji vzdelávania v regióne.
Príložitosť byť súčasťou tímu pedagogických lídrov regiónu.

Prhláškou do výberového konania je vyplnenie dotazníka TU: https://forms.office.com/r/QFEfjPJGSF.
Vybraných uchádzačov pozveme na online pracovný pohovor.

Viac informácii k pracovnej ponuke nájdete na https://zs.besst.sk/sk/vyzva-na-poziciu-mentora

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

PZ a OZ podľa §9 zákona č. 138/2019 o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov pre niektorú z kategórií PZ učiteľ, vychovávateľ, pedagogický asistent, školský špeciálny pedagóg.

Počet rokov praxe

5

- otvorenosť novým výzvam,
- ochota učiť sa nové veci,
- proaktívne nastavenie,
- schopnosť asertívne komunikovať,
- tímovosť

Hľadáme šikovného, inšpiratívneho a aktívneho pedagóga otvoreného inováciám, krorý má potenciál formou mentoringu podporovať ostatných učiteľov.

Súkromná základná škola BESST je jedinou školou v Trnavskom kraji, ktorá ponúka vzdelávanie podľa medzinárodných štandardov Cambridge University. Patríme k prestížnym školám so štatútom Cambridge International Centre, ktorý nám umožňuje poskytovať vzdelávanie akceptované na celom svete. História školy sa začala písať v roku 2009. Vysokú úroveň inovatívneho vyučovacieho procesu u nás dopĺňa harmónia, priateľská atmosféra a komfortné moderne vybavené prostredie.

Pre lepšiu predstavu navštívte našu 3D prehliadku školy:

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4326051  Dátum zverejnenia: 11.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac