Učiteľ programovania na strednej škole

Súkromná stredná odborná škola, Ul.29.augusta, Poprad

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
01.09.2021
1 200 - 1 600 EUR/mesiacZákladný úväzok 22 hod. týždenne, mzda závisí od počtu vyučovacích hodín a ďalších mimoškolských aktivít.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyučovanie programovania na strednej škole.

Perspektívne zamestnanie v dynamicky rozvíjajúcej sa organizácii, 45 dní dovolenky, nadštandartné platové ohodnotenie v školstve. Výkonnostný, motivačný osobný príplatok + polročné odmeny. Služobný ntb na domácu prípravu, triedny učiteľ služobný mobil.

Nevyhnutné VŠ vzdelanie 2. stupňa príslušného zamerania. Na základe zaslaných motivačných listov a profesijných životopis vybraných uchádzačov pozveme na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

aprobácia v odbore

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Python - Pokročilý
C, C++, resp. C# - Pokročilý
PHP - Pokročilý
MySQL - Pokročilý
Microsoft Access - Pokročilý
webový server Apache - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

pedagogická prax vítaná, nie je podmienkou DPŠ

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nadšenie pre prácu s mládežou, prirodzená autorita, zmysel pre tímovú prácu, loajalita ku škole, ochota vykonávať aj mimoškolské aktivity, záujem učiť sa nové veci.

Súkromná stredná odborná škola so študijnými odbormi jedinečnými na Slovensku: inteligentné technológie, informačné a digitálne technológie, ekonomicko-právne činnosti v podnikaní http://ssosta.edupage.org

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2138457  Dátum zverejnenia: 27.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac