Učiteľ odborných ekonomických predmetov na strednej škole

Súkromná stredná odborná škola, Ul.29.augusta, Poprad

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
01.02.2021
1 000 - 1 400 EUR/mesiacmzda závisí od pracovných skúseností, úväzku a mimoškolských aktivít

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Učiteľ strednej školy pre odborné ekonomické predmety.

Práca v perspektívnej škole, mladý dynamický kolektív.

Uchádzači výhradne s VŠ II. stupňa - aprobácia ekonomika zasielajte svoje žiadosti s profesijným životopisom mailom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika

Ostatné znalosti

office, internet, mail - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť, vystupovanie, vzťah k práci s mládežou, tímový hráč, schopnosť učiť sa nové veci, lojálnosť.

Súkromná stredná odborná škola so študijnými odbormi jedinečnými na Slovensku: inteligentné technológie, informačné a digitálne technológie, ekonomicko-právne činnosti v podnikaní http://ssosta.edupage.org

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1573638  Dátum zverejnenia: 16.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac