Upratovačka

Súkromná spojená škola Cambridge International School Bratislava-Staré Mesto

Miesto práce
Úprkova 3, Bratislava
Termín nástupu
2022-02-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Upratovačka

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
234

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Ďalšie požiadavky
Súkromná spojená škola Cambridge International School so sídlom v Horskom parku (Bratislava - Staré mesto) hľadá upratovačku na plný pracovný úväzok s pevnou pracovnou dobou od pondelka do piatku od 10:30 do 19:00. Hlavná časť upratovania prebieha po skončení vyučovania, teda vo večerných hodinách.

Platové podmienky: 830EUR brutto/ mesačne

Tou správnou osobou pre nás budete, ak máte:
• zmysel pre zodpovednosť a detail
• seriózny a poctivý prístup k práci
• skúsenosti na obdobnej pozícii - výhodou
• čistý register trestov

V prípade záujmu o danú pozíciu nám, prosím, zašlite Váš životopis mailom na: [email protected] alebo zavolajte na +421 907 999 103

Cambridge International School
ID: 4243627  Dátum zverejnenia: 21.1.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.