Učiteľ/ka SŠ - elektronika, informačné technológie, programové vybavenie počítačov

Súkromná SOŠ Poprad

Miesto práce
okres Poprad
Termín nástupu
2020-09-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
390

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektronika, Informačné technológie, Programové vybavenie počítačov

Znalosť práce s PC
office, programovanie IoT, ( Raspberry Pi, arduino )

Vzdelanie
Vzdelanie podľa zákona č. 317/2009 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a vyhlášky č. 437/2009 Z. z.

Ďalšie požiadavky
Učiteľ IoT programovania, SMART technológii a elektroniky na strednej škole. Požadované predpoklady - nadšenie pre prácu s mládežou, prirodzená autorita, zmysel pre tímovú prácu, loajalita ku škole, ochota vykonávať aj mimoškolské aktivity, záujem učiť sa nové veci. Perspektívne zamestnanie v dynamicky rozvíjajúcej sa organizácii, 45 dní dovolenky, nadštandartné platové ohodnotenie v školstve závisí od počtu vyučovacích hodín a ďalších mimoškolských aktivít.

ID: 3911320  Dátum zverejnenia: 13.5.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.