Učiteľ/ka SŠ - Aplikovaná elektrotechnika, Elektrotechnické merania, Elektrotechnika

Súkromná SOŠ automobilová Duálna akadémia Bratislava-Devínska Nová Ves

Miesto práce
Jána Jonáša 5, Devínska Nová Ves
Termín nástupu
2024-05-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
365

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Aplikovaná elektrotechnika, Elektrotechnické merania, Elektrotechnika

Znalosť práce s PC
MS Office – pokročilý; www,internet – pokročilý

Vzdelanie
Stredoškolské odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie: I./II. stupeň

Vhodné aj pre odborníka z praxe, ktorý chce odovzdať svoje skúsenosti mladej generácií.

Pedagogické vzdelanie/prax: výhodou, NIE podmienkou.

Ďalšie požiadavky
Odborník z niektorých oblasti elektrotechnika/elektrika
a/alebo
autoelektrika/automatizácia/mechatronika/riadiace systémy

Ponúkame šancu pracovať v modernej súkromnej podnikovej škole, ktorá ide cestou duálneho vzdelávania. Uprednostňujeme uchádzačov, ktorí majú chuť neustále sa profesionálne rozvíjať (školenia zabezpečujeme, sú bezplatné). Možnosť odborného vzdelávania v zahraničí cez program Erasmus+.

Benefity:
- Osobný príplatok
- Čiastočná dotácia stravy
- Týždenný pracovný čas 37,5h (z toho 22h priama pedagogická činnosť)
- Nárok na dovolenku 8 + 1 týždeň
- Možnosť stať sa súčasťou tímu špičkových odborníkov, ktorí vzdelávajú v systéme duálneho vzdelávania pre
spoločnosti ako Volkswagen Slovakia či ŠKODA AUTO Slovensko
- Prehĺbenie vlastnej kvalifikácie v centre technického vzdelávania Duálna akadémia, z.z.p.o.

Možnosť pracovať na čiastočný úväzok, učiť v blokoch napr. 2 dni v týždni.

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, pošlite nám prosím Vaše CV. Kontaktovať budeme vybraných záujemcov. Vďaka.

Tešíme sa na Vás!

Kontakt

Kontaktná osoba: Dana Preisingerová
Tel.: +421903281427
E-mail: poslať životopis
ID: 4795112  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.