Zástupca riaditeľa

Súkromná materská škola Wonderland Bratislava-Dúbravka

Miesto práce
Bazovského 2, Dúbravka
Termín nástupu
2024-08-26

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
91

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Znalosť práce s PC
MS Office, Internet, sociálne siete

Vzdelanie
-Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa podľa Vyhlášky MŠ SR č. 437/2009 Z.z., ktorými sa ustanovujú kvalifikačné a osobitné predpoklady pre jednotlivé kategórie pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov v znení neskorších predpisov
-prvá atestácia v zmysle §37 a § 49 zákona č 317/2009 Z.z. o pedagogických a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov
-najmenej 5 rokov pedagogickej činnosti

Ďalšie požiadavky
Do našej rokmi zabehnutej súkromnej bilingválnej MŠ príjmeme zástupcu/kyňu riaditeľa, ktorý/á má dobré komunikačné ,organizačné a riadiace schopnosti a dokáže byť prirodzeným lídrom v tíme.
Očakávame aktívnu znalosť PC, ovládanie anglického jazyka na úrovni B2 a viac, znalosť platnej legislatívy. Ponúkame motivujúce finančné ohodnotenie podľa kvalifikácie a praxe

Inzerujúca spoločnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Soňa Bubeníková
Tel.: 0903 828 530 - Bubeníková Soňa
E-mail: poslať životopis
ID: 4836864  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.