Riaditeľ

Súkromná materská škola Wonderland Bratislava-Dúbravka

Miesto práce
Bazovského 2, Dúbravka
Termín nástupu
2019-07-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riaditeľ

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
91

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Znalosť práce s PC
internet pokročilý,Open Office pokročilý

Vzdelanie
Do súkromnej materskej školy v Dúbravke príjmeme riaditeľa/ku.

Vysokoškolské vzdelanie prvého, alebo druhého stupňa, prípadne úplné stredné vzdelanie pre príslušný druh školy ( materská škola ) podľa vyhlášky MŠ SR č.437/2009 Z.z., ktorou sa ustanovujú kvalifikačné predpoklady a osobitné kvalifikačné požiadavky pre jednotlivé kategórie pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov
-prvá atestácia podľa zákona č. 317/2009 Z.z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov
-najmenej 5 rokov pedagogickej praxe

Ďalšie požiadavky
Iné kritéria a požiadavky:
-občianska bezúhonnosť
-uplatňovanie vedomostí, spôsobilosti a kompetencií profesijných štandardov riaditeľa školy podľa pokynov ministerstva školstva,vedy, výskumu a športu č.39/20017
-znalosť legislatívy pre oblasť školstva-materskej školy
-komunikatívnosť, organizačné schopnosti
-ovládanie anglického jazyka min.na úrovni B2

Požadované doklady:
-písomná žiadosť o zaradenie do výberového konania
-profesijný štruktúrovaný životopis
-overené kópie dokladov o spĺňaní kvalifikačných predpokladov
-overená kópia osvedčenia o obsolvovaní prvej/druhej atestácie
-potvrdenie o dĺžke pedagogickej praxe preukazujúce minimálne 5 rokov praxe ( zápočtový list )
-kópie osvedčení o získaných kreditoch
-písomný súhlas so spracovaním osobných údajov pre účely výberového konania podľa zákona č.18/2008 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov
-dátum a miesto uskutočnenia výberového konania bude uchádzačom oznámené mailom, prípadne telefonicky

ID: 3643117  Dátum zverejnenia: 12.4.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.