Školský špeciálny pedagóg

Súkromná materská škola Montessori Nové Zámky

Miesto práce
Michalská bašta 512/21, Nové Zámky
Termín nástupu
2024-04-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
30

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie
Uchádzač musí spĺňať kvalifikačné predpoklady podľa zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a vyhlášky MŠVVaŠ SR č. 1/2020 Z. z. o kvalifikačných predpokladoch pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov v znení neskorších predpisov, bezúhonnosť a zdravotná spôsobilosť.

Ďalšie požiadavky
Ponúkame prácu na plný alebo čiastočný úväzok. Ponúkame pripravené, motivujúce prostredie v mladom kolektíve. Absolventom ponúkame adaptačné vzdelávanie. Nástup možný ihneď. Pracovné miesto bude obsadzované v rámci národného projektu POP III.
Ceníme si samostatnosť, zodpovednosť, flexibilitu, ochotu spolupracovať v tíme a ďalej sa vzdelávať.

ID: 4788328  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.