Vodička pre deti do školy vo Viedni

Súkromná materská škola Lauder Gan Menachem

Miesto práce
Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
12.10.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme spoľahlivu, zodpovednu vodičku osobného automobilu s minimálne 10 ročnou praxou, a ktorý má kladný vzťah k deťom. Ponúkame prácu na prevoz našich detí z BA do Viedne a späť od pondelka do piatka počas školského roka s využívaním nášho, alebo vlastného vozidla.
V prípade záujmu kontaktujte prosím t.č.: 0905 964 155 alebo e-mail: [email protected] (základy nemeckého alebo anglického jazyka sú vítané)

Stály príjem z vedenia vozidla
Množstvo voľného času počas dňa, vhodného aj pre iné zamestnanie
Priateľská, uvoľnená atmosféra

Podstatne pre nas je kladný prístup k deťom, spolahlivosť a bezúhonnosť. Vodička odvezie deti do školy vo Viedni každe rano do 8:00 hod a následne sa vráti späť do BA, v dňoch od pondelka do štvrtka, a v piatky bude deti čakať do 13:00 hod. a voziť domov. Ponukame čisty plat 45 Eur/den ( otočku) pon-št, a podľa dohody na piatok.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B, C

Prax na pozícii/v oblasti

10

Počet rokov praxe

10

Súkromná materská škola

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3969157  Dátum zverejnenia: 16.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac