Učiteľka v súkromnej materskej škole

Súkromná materská škola Kids Paradise, Vyšehradská 12, Bratislava

Miesto práce
Martinčekova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
8 alebo 9/2021
Mzdové podmienky (brutto)
850 - 1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výučba detí vo veku od 2 do 6 rokov, priprava pedagogických plánov, samostatné vedenie hodín , starostlivosť o deti ai.

Priateľský mladý kolektív, práca v priestoroch škôlky na 5,5h denne v škôlke, stravné lísky v hodnote 4€/deň , 8 týždňov dovolenky, preplácanie prípadného nadčasu, preplatenie vzdelávania v prípade záujmu, finančné ohodnotenie za aktivity. Plat podla platovej triedy plus ďalšie finančné ohodnotenia. Hľadáme zamestnancov aj na prevádzku v Ružinove, aj v Petržalke

Informácie o výberovom konaní

Uprednostňujeme uchádzača s praxou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

VŠ - Predškolská/elementárna pedagogika alebo pedagogické minimum

Súkromná materská škola v Bratislave v Petržalke a v Ružinove pre deti vo veku od 2 rokov do 6 rokov, V Petržalke 2 pracoviská a v Ružinove jedno elokované pracovisko. Pre viac info www.kidsparadise.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3395612  Dátum zverejnenia: 8.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac