Učiteľ/ka MŠ

Súkromná materská škola Hrášok Rovinka

Miesto práce
Rovinka 1330, Rovinka
Termín nástupu
2023-07-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
20

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Znalosť práce s PC
word/excel

Ďalšie požiadavky
Hľadáme do nášho kolektívu kolegynku - učiteľku materskej školy. Najdôležitejším kritériom je pre nás vzťah k deťom, nadšenie pre inovatívne a kreatívne metódy pri výchove a vzdelávaní. Ponúkame prácu v príjemnom prostredí v blízkosti Bratislavy, v malom, takmer „rodinnom“ kolektíve, s vytvorením podmienok na profesný a osobnostný rast. Pracovná doba je v trvaní 6,5 hodiny, pracuje sa na tri smeny – do 13,30 hod, do 15,30 hod a do 17.00 hod.

ID: 4588540  Dátum zverejnenia: 28.5.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.