Riaditeľ

Súkromná materská škola HAPPY-TIME Bratislava-Ružinov

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
2020-07-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riaditeľ

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Znalosť práce s PC
word, office, inertnet, excel, prezentácie

Vzdelanie
• vzdelanie podľa zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov

- pedagogická prax najmenej 5 rokov
- absolvovanie 1. atestácie

Ďalšie požiadavky
Iné predpoklady:
• spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu
• bezúhonnosť
• zdravotná spôsobilosť
• osobné a morálne predpoklady
• znalosť príslušnej legislatívy
• komunikačné, riadiace a organizačné schopnosti
• aktívne ovládanie štátneho jazyka
• znalosť práce s PC

Druh pracovného pomeru:
• hlavný pracovný pomer

Mzdové ohodnotenie:
• v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov

Požadované doklady:
• písomná žiadosť o zaradenie do výberového konania
• štruktúrovaný profesijný životopis
• úradne overené fotokópie dokladov o dosiahnutom stupni vzdelania vrátane vysvedčenia o štátnych skúškach
• doklad o absolvovaní 1. atestácie (1.kvalifikačnej skúšky alebo jej náhrady)
• potvrdenie o dĺžke pedagogickej praxe
• návrh koncepcie rozvoja Materskej školy
• čestné prehlásenie o pravdivosti všetkých údajov uvádzaných v prílohách žiadosti
• písomný súhlas so spracovaním osobných údajov na účely výberového konania v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v platnom znení

ID: 3919798  Dátum zverejnenia: 3.6.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.