Učiteľ/ka MŠ

Súkromná materská škola Bratislava-Staré Mesto

Miesto práce
Dostojevského rad 1, Bratislava
Termín nástupu
2022-07-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie
- stredoškolské s maturitou
- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie (študent vysokej školy)
- vysokoškolské I. stupňa alebo vysokoškolské II. stupňa
- vzdelanie v odbore predškolská pedagogika, primárna pedagogika, špeciálna pedagogika, liečebná pedagogika, vychovávateľstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa.

Ďalšie požiadavky
Predškolská príprava deti vo veku od 2 do 6 rokov. Profesionálny prístup k adaptácií a výchove dieťaťa. Plánovanie aktivít a rozvoja potrieb detí a individuálny prístup.
- kvalifikačné predpoklady, osobitné kvalifikačné predpoklady, bezúhonnosť, zdravotná a duševná spôsobilosť, ovládanie štátneho jazyka.

Ponúkame prácu na trvalý pracovný pomer, osobné ohodnotenie nad rámec tabuľkových platov, stabilitu, priateľský kolektív, tímovú prácu v peknom prostredí a v príjemnej atmosfére.

ID: 4337246  Dátum zverejnenia: 24.5.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.