Učiteľ/ka MŠ

Súkromná materská škola Bratislava-Dúbravka

Miesto práce
Bazovského 2, Dúbravka
Termín nástupu
2020-08-24

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
43

Požiadavky na zamestnanca

Znalosť práce s PC
internet pokročilý,Open Office pokročilý

Vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, vysokoškolské - odbor učiteľstvo pre materské školy,
znalosť anglického jazyka B2

Ďalšie požiadavky
Sme moderná materská škola, s bilingválnym programom, s menším počtom detí v triede. Ponúkame prácu v modernom prostredí, s kvalitným materiálnym vybavením. Hľadáme trpezlivú, milú osôbku, na prácu s menšou vekovou kategóriou 2-3 roky . Znalosť anglického jazyka podmienkou, prax v škôlke vítaná.

ID: 3917361  Dátum zverejnenia: 28.5.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.