Sestra na súkromnej klinike plastickej chirurgie OPERA CLINIC

OPERA CLINIC s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
15.2.2023
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 - 1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

kontakt s klientmi na recepcii - email, telefón
administratívne práce - zakladanie karty, archivácia
práca pri lôžku pacienta - príprava pred operáciou, pooperačný monitoring
asistencia a obsluha na operačnej sále, ambulancii
samostatné vykonávanie ošetrení
sterilizácia, príprava inštrumentov

Perspektíva dlhodobého zamestnania, osobného a profesijného rastu
Motivujúce platové ohodnotenie
Stabilné zamestnanie
Príjemné pracovné prostredie
Práca v prestížnej klinike v centre mesta
Flexibilná pracovná doba
Dovolenka nad rámec zákona

Ponuka je len pre zdravotné sestry. Ak je pre Vás ponuka zaujímavá a vyhovujete uvedeným kritériám, prosíme Vás o zaslanie životopisu a motivačného listu.
Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem uchádzať sa o pracovné miesto .
V prípade, že spĺňate požiadavky na pracovnú pozíciu, budeme Vás kontaktovať a tešíme sa na osobné stretnutie s Vami!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotná sestra

Počet rokov praxe

3

- profesionálny prístup ku klientom a k riešeniu problémov
- lojalita, spoľahlivosť
- bezúhonnosť, samostatnosť
- komunikatívnosť, flexibilita
- príjemné vystupovanie
- potenciál vedomostne rásť a učiť sa

Súkromná klinika plastickej chirurgie v Bratislave poskytujúca operačné zákroky jednodňovej chirurgie a ambulantné výkony

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3252730  Dátum zverejnenia: 5.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac