Vychovávateľ

Súkromná bulharská základná škola Bratislava-Petržalka

Miesto práce
Záporožská 8, Petržalka
Termín nástupu
2018-09-27

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
63

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie
Vysokoškolské vzdelávanie podlá zákona č.317/2009 Z.z, a vyhlášky č. 437/2009 Z.z.

Odbor učiteľka 1. stupeň ZŠ.

Ďalšie požiadavky
Hľadáme vychovávateľa/ľku do školského klubu deti. Práca - od 11.00 do 17.00 h. Pedagogická prax - minimálne 3 roky. Vyučovací jazyk na škole je bulharčina.
Uchádzač nemusí ovládať bulharský jazyk.
Prihlášky so životopisom je možné podať cez pracovné dni na sekretariáte školy od 8.00 do 16.00 h, alebo mailom bsu@bsu-batislava.com do 18.9.2018

Vzbrani uchádzači budu pozvaní na osobný pohovor, ktorysa uskutoční 19.9.2018 v sidle školy: Záporožská 8, 851 01 Bratislava

Ponúkame zamestnanecké výhody: služobný mobil, stravu v jedálni školy.

Záporožská 8
85101 Bratislava-Petržalka
ID: 3487511   Dátum zverejnenia: 7.9.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.