Učiteľ/ka ZŠ (1. stupeň)

Súkromná bulharská základná škola Bratislava-Petržalka

Miesto práce
Záporožská 8, Bratislava-Petržalka, Bratislava
Termín nástupu
2017-12-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
63

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie
Vzdelanie podľa zákona č. 317/2009 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a vyhlášky č. 437/2009 Z. z. odbor učiteľ/ka 1.stupeň ZŠ

Ďalšie požiadavky
Hľadáme vychovávateľa/ľku do školského klubu detí. Práca od 11.00 h do 17.00 hod. Pedagogická prax - minimálne 3 roky, požadované vzdelanie odbor učiteľ/ka 1.stupeň ZŠ. Vyučovací jazyk na škole je bulharčina. Znalosť bulharského jazyka je výhodou, nie podmenkou.
Prihlášky so životopisom je možné podať cez pracovné dni na sekratariáte školy od 8.00 do 16.00 h, alebo mailom [email protected] do 20.11.2017.
Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor, ktorý sa uskutoční 22.11.2017 v sídle školy na adrese: Záporožská 8, 851 01 Bratislava
Ponúkame zamestnanecké výhody: služobný mobil, stravu v jedálni školy.

ID: 3244023  Dátum zverejnenia: 15.11.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.