Vedúci strážnej služby

Súkromná bezpečnostná služba SHIELD, spol. s r.o.

Miesto práce
Ľudovíta Štúra 70, Michalovce
Termín nástupu
01.06.2019
Mzdové podmienky (brutto)
850,- Eur základná zložka mzdy a odmeny za výkon.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečenie chodu strážnej služby, evidencia dokladov podľa zákona o SBS, príjem zamestnancov, kontrolná činnosť, administratívna práca, služobné cesty, kontakt so zákazníkmi, zabezpečenie a riadenie strážnej služby pri kultúrnospoločenských akciách

Služobný mobilný telefón, PC, služobné auto, príspevok na ošatenie,

Platný preukaz odbornej spôsobilosti,bezúhonnosť, výhoda- prax v bezpečnostných službách. Táto pracovná pozícia si vyžaduje najmä odolnosť voči stresu, dobré komunikačné schopnosti a pozitívny prístup. Vysunuté pracovisko aj v Košiciach

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Zodpovednosť, loajálnosť, samostatnosť, rozhodnosť fyzická zdatnosť.

Naša spoločnosť pôsobí na trhu bezpečnostných služieb od roku 2001 na celom území Slovenskej republiky. S rastúcim počtom klientov rastie aj počet pracovných miest, ktoré naša spoločnosť neustále vytvára a preto hľadáme kolegov, ktorí by zdieľali náš zmysel pre profesionalitu a rast.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3651064  Dátum zverejnenia: 24.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850,- Eur základná zložka mzdy a odmeny za výkon.