Bezpečnostný pracovník

Súkromná bezpečnostná služba SHIELD, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
10.12.2018
Mzdové podmienky (brutto)
3,50 hodinová mzda + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

stráženie objektov, budov a informátorská činnosť

Pracovná pozícia vhodná aj pre výsluhových a iných dôchodcov. Práca na recepcii v administratívnej budove. Nejde o stráženie obchodných reťazcov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Platný preukaz odbornej spôsobilosti, fyzicky zdatný, bezúhonný, príjemné vystupovanie, samostatný, zodpovedný

Naša spoločnosť pôsobí na trhu bezpečnostných služieb od roku 2001 na celom území Slovenskej republiky. S rastúcim počtom klientov rastie aj počet pracovných miest, ktoré naša spoločnosť neustále vytvára a preto hľadáme kolegov, ktorí by zdieľali náš zmysel pre profesionalitu a rast.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3548932  Dátum zverejnenia: 28.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,50 hodinová mzda + príplatky