Tajomník / tajomníčka

Súkr.str.umelecká škola Bratislava-Ružinov

Miesto práce
Ivanská cesta 21, Ružinov
Termín nástupu
2021-03-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
171

Ďalšie požiadavky
ŠKOLA DIZAJNU - Súkromná škola umeleckého priemyslu Bohumila Baču v Bratislave vyhlasuje výberové konanie na pozíciu tajomníka/tajomníčky školy.

Ponúkame prácu na 100% úväzok v priateľskom kolektíve umeleckej školy, možnosť podieľať sa na zaujímavých a rozmanitých projektoch, možnosť ďalšieho profesionálneho vzdelávania, príjemné pracovné prostredie.

Požiadavky:

- SŠ alebo VŠ vzdelanie (právnické vzdelanie výhodou)
- prax aspoň 3 roky a na obdobnej pozícii v školstve veľkou výhodou
- skúsenosti s vedením personálnej agendy výhodou
- znalosť legislatívy z oblasti školstva a pracovno-právnych vzťahov (školský zákon, občiansky zákonník, zákonník práce)
- znalosť práce s Microsoft Excel, Word a Outlook
- znalosť anglického a ďalších jazykov výhodou
- vynikajúca organizácia práce, samostatnosť, príjemné vystupovanie, presnosť, dôslednosť, zodpovednosť, trpezlivosť, ochota pomáhať, ochota vzdelávať sa v pracovnej oblasti

Náplň práce:

- sledovanie súladu aktivít školy s aktuálne platnou legislatívou
- zabezpečovanie archivácie písomností
- zabezpečovanie, vyhotovovanie, rozdeľovanie, expedícia a evidencia vnútroorganizačných noriem, nariadení a pokynov
- vybavovanie administratívy týkajúcej sa žiakov
- vedenie evidencie žiakov
- zabezpečovanie, evidencia a realizácia požiadaviek na materiálno-technické vybavenie tried, učební a ostatných priestorov
- prijímanie žiadostí, evidencia a zabezpečenie doručenia odpovedí
- evidencia tlačív a ich objednávanie

Termín nástupu: 1. 3. 2021, alebo dohodou

Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu so životopisom s fotografiou zasielajte na e-mailovú adresu [email protected]. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov/-ky. Ďakujeme.

Kontakt: Súkromná škola umeleckého priemyslu Bohumila Baču, Ivanská cesta 21, 821 04 Bratislava / www.skoladizajnu.sk / [email protected]

ID: 4031805  Dátum zverejnenia: 10.2.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.