Tajomník / tajomníčka

Súkr.str.umelecká škola Bratislava-Ružinov

Miesto práce
Ivanská cesta 21, Ružinov
Termín nástupu
2019-10-21

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
171

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie
Súkromná škola umeleckého priemyslu v Bratislave vyhlasuje výberové konanie na pozíciu tajomní-ka/-čky pre koordináciu projektov Erasmus+.

Náplň práce
- kontakt s aktuálnymi zahraničnými partnerskými školami a inštitúciami
- aktívne vyhľadávanie budúcich zahraničných partnerov
- príprava projektov a zmlúv (najmä k mobilitným projektom KA1)
- spracovanie prihlášky/žiadosti o finančný príspevok
- realizácia a kompletný obsahový a finančný manažment schválených projektov
- koordinovanie a organizačné zabezpečovanie mobilít
- zahraničné služobné cesty
- kontrola, vedenie a archivácia projektovej dokumentácie
- vedenie úradnej, informačnej a finančnej agendy
- informovanie študentov a zamestnancov školy o možnostiach využitia programu ERASMUS+
- účasť na ERASMUS+ seminároch a stretnutiach

Požiadavky
- prax v projektovom manažmente mobilitných projektov
- znalosť grantovej schémy programu Erasmus+
- znalosť aj iných programov cezhraničných mobilít výhodou
- aktívna znalosť anglického jazyka slovom a písmom, znalosť ďalších jazykov výhodou
- minimálne ukončené stredoškolské vzdelanie
- samostatnosť, dôslednosť, zodpovednosť, zmysel pre detail, schopnosť riešiť problémy
- dokončenie práce na 100%

Ponúkame
- občasná práca najmä z domu podľa harmonogramu projektových aktivít
- maximálne flexibilná pracovná doba
- možnosť podieľať sa na rozmanitých dizajnérskych a umeleckých projektoch
- možnosť cestovať

Termín nástupu
- ihneď

Plat
- paušálna odmena 500€ + pohyblivá zložka v závislosti od fázy projektu, resp. množstva a úspešnosti realizovaných projektov

Žiadosť o prijatie do zamestnania a životopis zasielajte na e-mailovú adresu [email protected] Vybraných uchádzačov alebo uchádzačky pozveme na osobný pohovor.

Kontakt
Súkromná škola umeleckého priemyslu
Ivanská cesta 21
821 04 Bratislava

[email protected]

Bratislava-Ružinov
ID: 3781221   Dátum zverejnenia: 7.10.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.