Učiteľ/ka SŠ - dejiny umenia, technológia fotografie, teória a dejiny kultúry

Súkr.str.umelecká škola Bratislava-Ružinov

Miesto práce
Ivanská cesta 21, Ružinov
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
2019-09-02

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
30%

Počet študentov školy
171

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Dejiny umenia, Technológia fotografie, Teória a dejiny kultúry

Vzdelanie
Hľadáme pedagóga s vysokoškolským vzdelaním v odbore výtvarné umenie - fotografia, dejiny a teória umenia, estetika alebo v inom príbuznom odbore na vyučovanie predmetu TEÓRIA A VÝVOJ FOTOGRAFIE (7 hodín týždenne). Pedagogická prax je vítaná.

Ďalšie požiadavky
Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu so životopisom, prípadne referenciami zasielajte na e-mailovú adresu [email protected] Ako predmet správy prosím uveďte: pedagóg - fotografia

Termín nástupu: september 2019

Ponúkame pedagogickú prácu v priateľskom kolektíve, možnosť podieľať sa na rozmanitých dizajnérskych a umeleckých
projektoch, možnosť profesionálneho rastu, sebarealizácie a rozvoja, príjemné pracovné prostredie, kurzy angličtiny zdarma.

Plat: Podľa Zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v závislosti od dosiahnutého vzdelania a dĺžky praxe.

Kontakt: Súkromná stredná umelecká škola dizajnu, Ivanská cesta 21, 821 04 Bratislava / www.skoladizajnu.sk / [email protected]

ID: 3691807  Dátum zverejnenia: 11.6.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.