Sekretárka riaditeľa

Súkr.str.umelecká škola Bratislava-Ružinov

Miesto práce
Ivanská cesta 21, Bratislava
Termín nástupu
2018-09-03

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
171

Požiadavky na zamestnanca

Znalosť práce s PC
Microsoft Excel, Word a Outlook

Vzdelanie
- stredoškolské vzdelanie
- znalosť práce s Microsoft Excel, Word a Outlook
- organizačné schopnosti
- príjemné vystupovanie
- presnosť, dôslednosť, zodpovednosť, samostatnosť
- znalosť anglického jazyka a prax na podobnej pozícii výhodou

Ďalšie požiadavky
Súkromná stredná umelecká škola dizajnu vyhlasuje výberové konanie na pozíciu pracovníka/pracovníčky sekretariátu.

Ponúkame prácu v priateľskom kolektíve umeleckej školy, možnosť podieľať sa na zaujímavých a rozmanitých projektoch, možnosť ďalšieho profesionálneho vzdelávania, príjemné pracovné prostredie.

Náplň práce:

- administratívne práce
- zabezpečenie chodu sekretariátu
- vybavovanie e-mailov a telefonátov, spracovanie korešpondencie
- kontakt so študentmi, rodičmi, pedagógmi a inštitúciami
- evidencia a archivácia dokumentov
- príprava podkladov podľa požiadaviek

Ponúkaný plat:
V závislosti od dosiahnutého vzdelania a dĺžky praxe pri zaradení do 10. platovej triedy podľa platných predpisov je základný funkčný plat 750€ + ďalšie zákonné príplatky.

Termín nástupu:
3. september 2018

Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu so životopisom a kontaktom na posledného zamestnávateľa zasielajte na e-mailovú adresu [email protected]

Kontakt: Súkromná stredná umelecká škola dizajnu, Ivanská cesta 21, 821 04 Bratislava

ID: 3472046  Dátum zverejnenia: 16.8.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.