Tajomník / tajomníčka

Súkr.str.umelecká škola Bratislava-Ružinov

Miesto práce
Ivanská cesta 21, Ružinov
Termín nástupu
2018-09-03

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
171

Požiadavky na zamestnanca

Znalosť práce s PC
Microsoft Excel, Word a Outlook

Vzdelanie
- SŠ alebo VŠ vzdelanie
- prax aspoň 3 roky
- znalosť práce s Microsoft Excel, Word a Outlook
- organizačné schopnosti
- príjemné vystupovanie
- presnosť, dôslednosť, zodpovednosť, samostatnosť, trpezlivosť, ochota pomáhať
- znalosť anglického jazyka výhodou

Ďalšie požiadavky
Súkromná stredná umelecká škola dizajnu vyhlasuje výberové konanie na pozíciu tajomníka/tajomníčky školy.

Ponúkame prácu v priateľskom kolektíve umeleckej školy, možnosť podieľať sa na zaujímavých a rozmanitých projektoch, možnosť ďalšieho profesionálneho vzdelávania, príjemné pracovné prostredie.

Náplň práce:
Tajomník/tajomníčka školy
- vedie centrálny podací denník a zodpovedá za spisovú službu
- komplexne zabezpečovanie agendy riaditeľa školy
- zabezpečuje archiváciu a skartáciu písomností
-zabezpečuje vyhotovenie, rozdelenie, expedíciu a evidenciu vnútroorganizačných noriem, nariadení a pokynov
- vedie evidenciu tlačív a objednáva ich
- vybavuje administratívne práce týkajúce sa žiakov
- vedie evidenciu žiakov prostredníctvom programového vybavenia
- zabezpečuje, eviduje a realizuje požiadavky na materiálno-technické vybavenie tried, učební a ostatných priestorov
- prijíma žiadosti, eviduje ich a zabezpečuje doručenie odpovedí
- personálna a ekonomická agenda, ostatné administratívne práce

Ponúkaný plat:
V súlade so zákonom č. 553/2003 Z.z. v závislosti od dosiahnutého vzdelania a dĺžky praxe. Napríklad pri zaradení do 10. platovej triedy podľa platných predpisov je základný funkčný plat 750€ + ďalšie zákonné príplatky, ktoré poskytuje zamestnávateľ.

Výberové konanie: 27. 8. 2018

Termín nástupu: 3. september 2018

Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu so životopisom s fotografiou, motivačným listom a kontaktom na posledného zamestnávateľa zasielajte na e-mailovú adresu [email protected]. Ďakujeme.

Kontakt: Súkromná stredná umelecká škola dizajnu, Ivanská cesta 21, 821 04 Bratislava

ID: 3472045  Dátum zverejnenia: 16.8.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.