Učiteľ/ka SŠ - dizajnérska prax, dizajn a modelovanie, technická estetika a dizajn

Súkr.str.umelecká škola Bratislava-Ružinov

Miesto práce
Ivanská cesta 21, Ružinov
Termín nástupu
2018-09-03

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
171

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Dizajnérska prax, Dizajn a modelovanie, Technická estetika a dizajn

Znalosť práce s PC
Adobe Creative Cloud 2018

Vzdelanie
Hľadáme pedagóga s vysokoškolským vzdelaním v odbore priemyselný dizajn, resp. socha, keramika, sklo, šperk a pod. Vyžaduje sa znalosť plastických technologických procesov tvorby, znalosť technologických postupov 3D tlače je vítaná.

Ďalšie požiadavky
Ponúkame pedagogickú prácu v priateľskom kolektíve, možnosť podieľať sa na zaujímavých a rozmanitých dizajnérskych a umeleckých projektoch, možnosť profesionálneho rastu, sebarealizácie a rozvoja, príjemné pracovné prostredie, účasť na stážach v zahraničí.

Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu s portfóliom a stručnou predstavou koncepcie vyučovania zasielajte do 10. júna 2018 na e-mailovú adresu lubos.lehocky@ssus.sk. Výberové konanie sa uskutoční koncom júna 2018.

Kontakt: Súkromná stredná umelecká škola dizajnu, Ivanská cesta 21, 821 04 Bratislava, e-mail: lubos.lehocky@ssus.sk

Adresa spoločnosti

Ivanská cesta 21
Bratislava-Ružinov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľuboš Lehocký
Tel.: +421918776114
E-mail: poslať životopis
ID: 3388747   Dátum zverejnenia: 14.5.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.