Projektant dopravných stavieb - mostár

SUDOP Košice a.s.

Miesto práce
Žriedlová 1, 040 01 Košice
Termín nástupu
ihneď
800 - 1 500 EUR/mesiac+ variabilná zložka ( odmeny, prémie, 13 plat )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- projektovanie mostných objektov pre cestné a železničné stavby pre jednotlivé stupne projektovej dokumentácie,
- statické posúdenie navrhovaných resp. jestvujúcich konštrukcií, mostných objektov, objektov pozemných stavieb
- návrh a prerokovanie projektovej dokumentácie,
- vypracovanie podkladov pre rozpočet,
- koordinácia s ostatnými profesnými projektantmi

- pružná pracovná doba,
- možnosť osobného rozvoja a profesného rastu,
- práca na zaujímavých projektoch,
- vzdelávanie,
- mladý pracovný kolektív,
- finančné (príspevok na dopravu al. ubytovanie, DDS - III. pilier) a nefinančné benefity poskytované spoločnosťou

Vašu žiadosť a životopis zašlite e-mailom alebo poštou na adresu spoločnosti SUDOP Košice a.s.. Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane os. údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

- stavebná fakulta, odbor inžinierske konštrukcie a dopravné stavby

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
MicroStation - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- skúsenosti s projektovaním v nami požadovanej oblasti,
- spoľahlivosť, flexibilita a dôslednosť podmienkou,
- ochota pracovať a rozhodovať sa samostatne
- nutné autorizačné osvedčenie v SKSI,
- I2 inžinier pre konštrukcie inžinierskych stavieb
- I3 inžinier pre statiku stavieb

SUDOP Košice a.s. pokračuje v úspešnej tradícii ako projektová, inžinierska a konzultačná spoločnosť. Prezentuje sa ponukou komplexných služieb pri príprave a riadení projektov dopravnej infraštruktúry, inžinierskych a priemyselných stavieb so zameraním na železnice. Prioritou súčasnosti je príprava projektov modernizácií železničných tratí V. paneurópskeho koridoru.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4033827  Dátum zverejnenia: 11.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac