1 600 - 3 200 EUR

IT Tester / QA špecialista

Sudolio a.s.

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úspešná spoločnosť v oblasti vývoja vlastných softvérových riešení hľadá IT testera / QA špecialistu, ktorý bude riešiť kompletné testovanie naších internetových aplikácií postavených na rôznych platformách.

Vašou úlohou bude:
- testovanie frontend a backend častí internetových aplikácií
- analýza a vývoj automatizovaných testov
- manuálne testovanie a riešenie QA používateľských častí
- príprava dokumentácie a špecifikácie k testovaniu
- nahlasovanie chýb a spolupraca s vývojovím tímom pri testovaní

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1600 EUR

- zaujímavé finančné ohodnotenie a bonusy za dobre odvedenú prácu
- platené voľno a sick days
- flexibilná pracovná doba, home office
- elektronická stravovacia karta (stravná jednotka vo výške 5,20 EUR)
- príspevok na ubytovanie v Banskej Bystrici
- možnosť používať najmodernejšie technológie
- čas a priestor učiť sa novým veciam
- mesačný kredit na vzdelávanie, napr. anglický jazyk
- firemný notebook podľa vlastných preferencií (Linux, Mac)
- školenia, konferencie v SR a zahraničí
- teambuilding akcie doma a v zahraničí

Pre záujemcov, ktorí by radi skúsili nové prostredie ponúkame prácu priamo z našich kancelárií v Banskej Bystrici. Malebné prostredie stredného Slovenska s mnohými príležitosťami na rekreáciu a trávenie voľného času. Šanca oddýchnuť si od stresu a načerpať energiu na nové inšpirácie.

V prípade záujmu pošlite Váš životopis prípadne odkaz na Linkedin profil.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

aplikovaná informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

XHTML - základy
JavaScript - základy

- skúsenosti s automatickým a manuálnym testovanim
- základná znalosť skriptovacích jazykov
- systematický, zodpovedný a samostatný prístup k práci
- analytické myslenie

Sudolio a.s.​ je softvérová spoločnosť zaoberajúca sa vývojom vlastných softvérových riešení a ich implementáciu pre spoločnosti pôsobiace na medzinárodnom trhu. Pri vývoji sa zameriavame na precíznosť a kvalitu. Používame moderné technológie a hľadáme tie najoptimálnejšie riešenia.

Rudohorská 33
97411 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Sudolsky
E-mail: poslať životopis
ID: 3760036   Dátum zverejnenia: 10.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1600 EUR