Obsluha mechanických a CNC automatov na výrobu pružín

SUBTIL Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Myjava
Termín nástupu
ihneď
6 EUR/hod.Mzda od 6 Eur - 11,00 Eur/hod. vrátane prémii, príplatky podľa zaradenia, resp. profilu, praxe a skúseností kandidáta/tky. K uvedenej pozícii bude poskytnutý uchádzačovi/čke aj náborový príspevok 2 000 Eur - upresnený bude na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha automatov na výrobu pružín a tvarovaných dielov
- práca na 2, resp. 3 zmeny/víkendy voľné
- práca zameraná na zručnosť, pozornosť a schopnosť samostatne
pracovať
- strojová úprava pružín, tvarovanie výrobkov z drôtu príp. pásky
- miesto výkonu práce: Myjava

- stabilná práca na hlavný pracovný pomer
- výkonnostný bonus
- príplatok za druhú a príp. tretiu smenu
- príspevok na stravovanie
- stravovanie priamo v prevádzke
- možnosť odpracovania nadčasov
- príplatok za nadčasy
- polročné odmeny
- zabezpečená firemná doprava na trase Brezová pod Bradlom-Myjava
- firemné akcie
- budú upresnené na pohovore

Informácie o výberovom konaní

Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

25.5.2024 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

bližšie neurčený

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

- zodpovedný prístup k práci
- zručnosť
- schopnosť pracovať samostatne
- dobrý zdravotný stav, fyzická zdatnosť

Skupina Subtil Group už viac ako 90 rokov vyrába širokú škálu výrobkov pre všetky priemysel-né oblasti. Okrem elektrotechnického a strojárskeho priemyslu patrí do našej oblasti činnosti aj globálny automobilový dodávateľský priemysel.

Naše schopnosti spočívajú predovšetkým v precíznej výrobe a zdokonaľovaní našich vysoko kvalitných výrobkov. Medzi naše kompetencie patrí aj spoločné inžinierstvo, technické poradenstvo a množstvo ďalších služieb. Výroba technických pružín a ohýbaných dielov si preto vyžaduje vysokú úroveň technického know-how.

S viac ako 260 modernými strojmi v súčasnosti vyrába skupina Subtil na troch miestach v Európe na 22 000 štvorcových metroch s viac ako 360 kvalifikovanými a motivovanými zamestnancami viac ako 10 000 dielov s ročným objemom viac ako 1 miliarda kusov - pre viac ako 2 000 spokojných zákazníkov po celom svete.

Bližšie informácie o firme nájdete na webe www.subtil-group.com/sk

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jarmila Hrajnohová
Tel.: +421346999001
E-mail: poslať životopis
ID: 4816000  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.