Tunelář

Subterra a.s.

Místo práce
Prague

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Koho hledáme?

Pro divizi podzemního stavitelství hledáme spolehlivé pracovníky pro práci v tunelu na projektu v Německu.

Co bude Vaší náplní práce?

  • realizace tunelové stavby v Německu

Co by měl vhodný kandidát splňovat?

  • praxe v podzemním stavitelství (při stavbě tunelu) min. 3 roky
  • zkušený strojník ražbových strojů (tunelbagr, boomer, meyco)
  • schopnost základní komunikace v němčině je výhodou
  • oprávnění pro výkon trhacích prací je výhodou

Co Vám můžeme nabídnout?

  • práci v Německu v oblasti Bavorska
  • zázemí stabilní stavební společnosti
  • práce na zajímavém projektu
  • možnost seberealizace a profesního rozvoje
  • finanční ohodnocení hrubá mzda 16 - 19 EUR/hod. dle kvalifikace a další příplatky

Pokud máte zájem o výše uvedenou pracovní pozici a splňujete naše požadavky, pošlete nám prosím Váš životopis, případně i motivační dopis. Vaše nabídka bude vyhodnocena a v případě kladného posouzení budete pozván k osobnímu pohovoru - viz Když nás oslovíte.

Těšíme se na Vaši reakci a případně na naši další spolupráci.

CustomerCategory

DP

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 3767565  Dátum zverejnenia: 19.9.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.