Finančný a administratívny manažér

stürmsfs s.r.o.

Miesto práce
Krakovany
Termín nástupu
01.10.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1500 €,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné vedenie podvojného účtovníctva podľa slovenských účtovných predpisov v účtovnom systéme SAP
- sledovanie a účtovanie pohľadávok spoločnosti a monitoring ich úhrad
- sledovanie a účtovanie záväzkov spoločnosti a príprava úhrad na pravidelnej báze
- vedenie evidencie majetku, výpočet účtovných a daňových odpisov
- účtovanie v hlavnej knihe
- účtovanie pokladne, banky
- sledovanie cash-flow a plánovanie prjmov a výdajov spoločnosti
- zodpovednosť za mesačné uzávierky a komunikácia s materskou spoločnosťou
- príprava ročnej účtovnej závierky spoločnosti
- kontakt s audítorom pri príprave auditu
- príprava daňových priznaní k dani z pridanej hodnoty, dani z motorových vozidiel, dani z príjmov právnických osôb a ostatných daní v prípade potreby
- kontakt s úradmi - daňový, štatistický, národná banka - príprava štatistických výkazov
- zodpovednosť za sledovanie a implementáciu aktuálnych zmien v účtovnej a daňovej legislatíve
- udržiadanie a rozvíjanie SAP (modul FI)
- komunikácia s oddelením výroby a predaja na dennej báze

- práca v medzinárodnej spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie
- mladý kolektív
- zabezpečené stravovanie priamo v budove spoločnosti
- 13.plat

- skúsenosti s prácou v SAP sú výhodou, ale nie podmienkou (zaškolíme Vás)
- CV posielajte iba emailom
- oslovíme iba vybraných uchádzačov, ďakujeme za pochopenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- schopnosť pracovať samostatne
- zodpovednosť, spoľahlivosť a dobrý time-management
- flexibilita, dobré komunikačné a organizačné schopnosti

Sme dcérska spoločnosť švajčiarskeho koncernu stürmsfs AG, rodinná spoločnosť, ktorá má viac ako 170-ročnú tradíciu v kovospracujúcom priemysle. Pre prevádzku v Krakovanoch hľadáme vhodného kandidáta na uvedenú/é pozíciu/e.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3445862  Dátum zverejnenia: 14.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 €,