Veduci výroby a skladu

stürmsfs s.r.o.

Miesto práce
Piešťany
Termín nástupu
01.09.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1700 - 2000€ brutto, podľa skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Plánovanie výrobných a dodacích termínov a kapacít, príprava, riadenie a koordinovanie existujúcej výroby, výrobných zákaziek a výrobných procesov.
Zodpovednosť za prideľovanie pracovných úloh, plnenie dennej produkcie a zvyšovanie kvality a kvantity výrobkov.
Vypracovávanie rozpisov pracovných zmien, prideľovanie činností v rámci prevádzky.
Koordinovanie, vedenie, kontrolovanie výkonnosti výrobného tímu.
Vedenie, motivovanie a hodnotenie pracovného výkonu podriadených zamestnancov.
Práca so skladovým hospodárstvom a sledovanie stavu skladu, manažment stavu skladu v spolupráci s nákupným oddelením.
Riadenie technologických zmien, implementovanie nových technológií , certifikácií a postupov na zvyšovanie konkurencieschopnosti.
Kontrolovanie dodržiavania bezpečnostných, protipožiarnych a hygienických predpisov.
Kontrolovanie a evidovanie dochádzky. Vedenie prevádzkovej dokumentácie.
Objednávanie spotrebného tovaru a služieb v závislosti od stavu zásob a okolností.
Spolupráca s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti.

Stále a dynamicky rozvíjajúca sa zahraničná, rodinne vlastnená, spoločnosť.
13.plat.

Životopis posielajte výhradne emailom, aj v NJ alebo AJ. Ozveme sa len vybraným uchádzačom, ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, prip. strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
IBM Lotus Notes - Pokročilý
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Schopnosť pracovať v kolektíve a aj pod stresom
Schopnosť komunikácie s oddeleniami spoločnosti
Rozhodnosť, samostatnosť, ochota učiť sa
Ovládanie jedného z jazykov AJ / NJ je podmienkou .

Sme dcérska spoločnosť švajčiarskeho koncernu stürmsfs AG, rodinná spoločnosť, ktorá má viac ako 170-ročnú tradíciu v kovospracujúcom priemysle. Pre prevádzku v Krakovanoch hľadáme vhodného kandidáta na uvedenú/é pozíciu/e.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3205719  Dátum zverejnenia: 10.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1700 - 2000€ brutto, podľa skúseností kandidáta