Konštruktér nástrojov pre stroje BIHLER

Stumpp + Schüle, s.r.o.

Miesto práce
Nové Zámky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
možný ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacPlat minimálne 1500.-€ /mes. a viac (plný úväzok) - závisí od skúseností. Pri skrátenom úväzku a na dohodu - plat sa dohodne pri pohovore. V postate potrebujeme poradcu-konzultanta pre stroje BIHLER !!!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca so strojmi BIHLER
- práca v CAD 3D pripadne Siemens NX
- dodržiavanie technických a bezpečnostných predpisov a pravidiel BOZP
- práca pri riešení technických záležitostí za účelom zabezpečenia plynulého toku výroby

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti, ktorá je súčasťou skupiny Lesjöfors
- špecifické kurzy a školenia
- možnosť jazykového vzdelávania vo firme AJ a NJ
- príjemný pracovný kolektív
- stravovanie zamestnancov vo firemnej jedálne
- iné sociálne benefity

Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním osobných údajov.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorých sa rozhodneme pozvať na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2020 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické a strojárske zameranie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

BIHLER - expert
CAD 3D pripadne Siemens NX - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- skúsenosti so strojmi Bihler - podmienka!
- práca v CAD 3D pripadne Siemens NX - výhodou
- skúsenosti so strojmi od firmy Wafios – výhodou
- znalosť nemeckého jazyka alebo anglického jazyka - výhodou
- samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť a spoľahlivosť
- pozitívny prístup k riešeniu problémov

Stumpp+Schule, s.r.o. dcérska spoločnosť Stumpp+Schule GmbH, skupina Lesjöfors. Zákazníci spoločnosti sú v automobilovom a strojárenskom priemysle. Konkrétne sa Stumpp+Schule ,s.r.o. zaoberá výrobou pružín a lisovaním plochých pásových komponentov s presnými rozmermi.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Stumpp+Schule, s.r.o.
Komárňanská cesta 13
940 43 Nové Zámky

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Mészárosová
Tel.: +421 (0) 35 790 55 11
E-mail: poslať životopis
ID: 3931199  Dátum zverejnenia: 30.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac