Lean Manažér

Stumpp + Schüle, s.r.o.

Miesto práce
Komárňanská cesta 13, Nové Zámky-Dolná kapsa
Termín nástupu
možný ihneď
mzda od 1000 €/mesačne brutto (výška mzdy sa bude odvíjať od skúseností a zručností uchádzča)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za riadenie Lean procesov v spoločnosti, neustále zlepšovanie
- koordinácia nových logistických projektov, zabezpečiť aby bolo nastavenie projektu efektívne
- zabezpečenie implementácie nástrojov pre štíhle procesy, ako napríklad analýza príčin, mapovanie procesov, analýza nezhôd
- analyzovať problémy a zavádzať riešenia v súlade s metodikou štíhleho riadenia
- dodržiavanie a zabezpečenie dodržiavania predpisov a pravidiel BOZP
- úzka spolupráca s nákupným oddelením a projektovým tímom
- implementovať systém manažérstva kvality ISO 9001, ISO 14 001

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- príjemný pracovný kolektív
- iné sociálne benefity
- výkon povolania je v meste Nové Zámky. Prosím, aby nás kontaktovali iba záujemci z blízkeho okolia.

Ďakujeme za váš záujem. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Súhlas so spracovaním osobných údajov:
,,Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov a ich archiváciou na dobu 1 rok v spoločnosti Stumpp+Schüle s.r.o., Komárňanská cesta 13, 940 43 Nové Zámky, podľa § 13 a §14 zákona o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z.z.. pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie. Udelený súhlas môžem odvolať. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním.“

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárské

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vzdelanie - podnikový manažment, výrobné či logistické zameranie
- Lean znalosť výrobných a logistických procesov
- podmienkou znalosť cudzieho jazyka - nemecký prípadne anglický na komunikatívnej úrovni
- schopnosť operatívne riešiť problémy, samostatne navrhovať a implementovať
- silné organizačné schopnosti
- pozitívny prístup k riešeniu problémov
- veľmi dobrá znalosť práce s PC, MS Excel
- samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť a spoľahlivosť

Stumpp+Schule, s.r.o. dcérska spoločnosť Stumpp+Schule GmbH, skupina Lesjöfors. Zákazníci spoločnosti sú v automobilovom a strojárenskom priemysle. Konkrétne sa Stumpp+Schule ,s.r.o. zaoberá výrobou pružín a lisovaním plochých pásových komponentov s presnými rozmermi.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3558651  Dátum zverejnenia: 11.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: mzda od 1000 €/mesačne brutto (výška mzdy sa bude odvíjať od skúseností a zručností uchádzča)