Reagujte bez životopisu

PHP backend developer

Studio TEM, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 200 EUR/mesiacna faktúru

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na internom projekte widerio.com, cca 80% pracovného času:
* integrácia na marketplace Mall group
* integrácia na ERP systém Pohoda
* XML / CSV / API napájanie produktových feedov od zákazníkov
* Laravel na backende, Vue.js na frontende
* v blízkej dobe napojenie na iné Marketplace (Amazon, Alza)

- práca na internej webovej backoffice aplikácii – deployment projektov, monitoring webov (TTFB, GTMetrix score), automatické backupy, napojenie na tooly Asana, Costlocker, Google Calendar, cca 15% pracovného času

- starostlivosť o AWS server – monitoring, rutinná údržba, debugging a opravy, cca 5% pracovného času

- občasná ad-hoc práca na klientských projektoch

team 6 programátorov
voľná ruka pri voľbe tech stacku
knowledge sharing meetingy
licencie na tooly
homeoffice v prípade potreby
preplatené dovolenky a lekári
projektoví manažéri, ktorí riešia komunikáciu s klientom
kurzy (laracast, learn2code, interné školenia)
bonusový systém

Jedná sa o pozíciu na živnosť alebo s.r.o., fulltime, onsite. Variabilná pracovná doba, v prípade potreby (alebo pandémie) možnosť homeoffice.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

GIT - Pokročilý
Laravel (PHP framework) - Pokročilý
MySQL - Pokročilý
Administrácia UNIX/Linux - Základy
PHP - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3

skúsenosti s AWS výhodou
znalosť Wordpress developmentu výhodou
znalosť vývoja frontendu výhodou

Web developerské štúdio.

Vo firme používame nasledovné nástroje:
- Asanu ako taskovací tool s predpripravenými checklistami v závislosti od typu projektu (Statický web, Prezentačný web, E-shop)
- Costlocker na trackovanie času
- Slack na komunikáciu
- Figmu na prototypovanie, wireframe a dizajn
- Avocode na frontend vývoj
- G-suite ako dátové úložisko dokumentov a firemná Wiki
- Userback ako feedbackovací tool na dizajny a hotové weby
- Browserstack na testovanie kompatibilít medzi prehliadačmi
- 1password ako password manager
- Mailgun na odosielanie e-mailov
- Bitbucket na repozitáre

Weby našich klientov hosťujeme na tailor-made AWS architektúre:
- chránené pod internou VPN
- LXC kontajnery
- Load Balancer, ktorý operuje nad 2 aplikačnými serverami. v reálnom čase distribuuje záťaž na 2 totožné servery
- SQL databáza funguje na samostatnom serveri, ktorý je optimalizovaný čisto na chod databáz
- Assety sú uložené na S3 úložisku napojené na CDN Cloudfront

Každému webu automatizovane monitorujeme:
- performance cez GTmetrix.com
- TTFB cez interný backoffice tool
- platnosť SSL certifikátu
- client & server side erroy cez www.sentry.io
ID: 3996680  Dátum zverejnenia: 9.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac