Key Account Manager

STUDIO MODERNA s.r.o.

Miesto práce
Košická 49, Bratislava
Termín nástupu
január resp. dohodou
1 300 - 1 500 EUR/mesiac1300 základná mzda + kvartálne odmeny (mesačný priemer 1 700 €)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naše rozrastajúce sa oddelenie veľkoobchodu hľadá KAM do svojho tímu. Vaše zodpovednosti na tejto pozícií budú:
• Asistuje pri plánovaní, založení a udržiavaní kľúčových vzťahov v rámci pridelených obchodných partnerov.
• Dosahuje individuálne predajné ciele pri pridelených zákazníkoch.
• Vyhľadáva nových zákazníkov, pripravuje návrhy obchodných podkladov, prezentácií, marketingových aktivít-hunting.
• Realizuje obchodné ponuky pre existujúcich a nových obchodných partnerov.
• Reportuje a úzko spolupracuje s Wholesale manažérom, Obchodným riaditeľom, ako aj nadnárodným oddelením Wholesale.
• Zodpovedá za pridelené loyalitné programy u obchodných partnerov-farming.
• Zabezpečuje koordináciu všetkých ďalších oblastí obchodného vzťahu spoločnosti a obchodných partnerov a to najmä logistiky, fakturácie, reklamácie, riadenia pohľadávok a nákladov.
• Zabezpečuje a koordinuje objednávku tovarov s oddelením Logistiky a Plánovania dopytu spoločnosti.
• Analyzuje a sleduje veľkoobchodný trh, navrhuje zefektívnenie obchodnej stratégie.
• Reporting.

- stabilné zázemie medzinárodnej spoločnosti
- služobný automobil, telefón, notebook
- aktivita „ PRIVEĎ ZNÁMEHO“- a získaj za neho finančnú odmenu
- karta Multisport, umožňujúca neobmedzený vstup na rôzne športoviská za veľmi výhodnú cenu
- zamestnanecké zľavy na produkty
- stravné lístky v hodnote až 4€
- firemné teambuildingy a večierky
- špeciálne motivačné dni (palacinkový deň, limonádový deň, a pod.)
- stolný futbal na relax
- výborná lokalita v centre mesta

Hľadáme osobnosť, ktorá má záujem rozvíjať svoju kariéru v oblasti veľkoobchodu.
Znalosť prostredia veľkoobchodu je nevyhnutná (skúsenosť na strane nákupu je vítaná).
Rozumie obchodným ukazovateľom (P&L, revenue, EBITDA).
Vynikajúce prezentačné a negociačné zručnosti.
Osobnostná vyzretosť a obchodná zdatnosť.
Ovláda AJ písomne aj ústne - podmienka.
Vodičský preukaz B - ochota cestovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Sme medzinárodná spoločnosť, ktorá pôsobí v 21 krajinách Európy. Na Slovenskom trhu pôsobíme už viac ako 25 rokov. Patríme k popredným lídrom v oblasti direct marketingu. Vo svojom portfóliu máme etablované značky ako Dormeo či Delimano. Pre svoje aktivity využívame všetky dostupné predajné kanály: internet, maloobchodné predajne, veľkoobchod, tlač, telemarketing, televízia.

Máme viac ako 130 webových stránok, vyše 220 maloobchodných predajní, 22 call centier a cez 300 hodín denného vysielacieho času televíznej reklamy, 6 vlastných televíznych kanálov, tisíce maloobchodných distribútorov. Taktiež kreujeme vlastné produkty, ktoré následne prinášame našim zákazníkom po celom svete.

Naše značky sa tešia veľkej obľube nielen v rámci regiónu strednej a východnej Európy ale majú veľký úspech na svetových trhoch ako USA, Japonsko, Veľká Británia, Kórea, Austrália, Francúzsko alebo Taliansko.

Naše značky predstavujú širokú paletu produktov pre zdravý životný štýl. Dormeo ponúka široký sortiment matracov, posteľného príslušenstvo a lifestylových produktov, Delimano prináša celé portfólio pre kuchyňu a zdravé varenie od hrncov cez elektrospotrebiče až po drobné kuchynské vychytávky, Rovus, to sú výrobky pre efektívnejšie čistenie a upratovanie v domácnosti, Walkmaxx, topánky pre zdravšiu a pohodlnejšiu chôdzu pre všetky vekové kategórie a v neposlednom rade Wellneo pre zdravie a krásu.

Našim zamestnancom poskytujeme profesionálne školenia, možnosť kariérneho rastu a príležitosť získať bohaté skúsenosti v oblasti obchodu a marketingu. Počas svojho fungovania spoločnosť umožnila veľkému počtu svojich zamestnancov uplatniť svoje vedomosti a schopnosti, vybudovať si kariéru a získať prácu svojich snov.

Studio Moderna ponúka pracovnú príležitosť pre všetky vekové kategórie, či už na plný, skrátený úväzok alebo dlhodobú brigádu.

Hľadáme ľudí, ktorí sa stanú členmi nášho tímu a budú zdieľať spoločné hodnoty, a pre ktorých je práca výzvou!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3806095  Dátum zverejnenia: 8.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 - 1 500 EUR/mesiac1300 základná mzda + kvartálne odmeny (mesačný priemer 1 700 €)