E-Commerce Assistant

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Internetový tím hľadá posilu! Zaujímaš sa o sociálne médiá? Máš výborný prehľad o výrobkoch Studio Moderna a maximálna spokojnosť zákazníka je pre Teba prioritou? Potom hľadáme práve Teba! Pridaj sa k nám a odštartuj svoju kariéru v oblasti e-commerce.

• Budeš schvaľovať/spracovávať recenzie zákazníkov na Heureke aj stránkach spoločnosti.
• Budeš rýchlo a zodpovedne reagovať na komentáre našich návštevníkov a zákazníkov na sociálnych sieťach aj stránkach spoločnosti a podieľať sa na správe facebookovývch stránok.
• Budeš dohliadať na zákaznícku podporu formou live chatu.
• Budeš komunikovať s affiliate marketing partnermi (publishermi/bloggermi) ohľadom poskytovania produktových vzoriek, dohliadať aby zodpovedne propagovali naše výrobky, kontrolovať a schvaľovať nimi odporučené objednávky v systémoch Magento a CatPro a objavovať zaujímavých partnerov na internete.
• Budeš uverejňovať návody a články na web stránkach spoločnosti.
• Ceny a stav výrobkov podľa skladových zásob budeš udržiavať aktuálne.

Čím Ťa odmeníme?
• Zábavnejšou formou komunikácie so zákazníkmi.
• Dostaneš priestor pre rozvoj svojho talentu s možnosťou interného aj externého vzdelávania.
• U nás nezostaneš na mŕtvom bode, a každý deň zažiješ niečo nové.
• Staneš sa súčasťou mladého tímu profesionálov v e-commerce obore.
• Dostaneš príležitosť zefektívniť spoluprácu medzi call centrom a internetovým oddelením.

  • stabilné zázemie medzinárodnej spoločnosti
  • aktivita „ PRIVEĎ ZNÁMEHO“- a získaj za neho finančnú odmenu
  • karta Multisport, umožňujúca neobmedzený vstup na rôzne športoviská za veľmi výhodnú cenu
  • zamestnanecké zľavy na produkty
  • stravné lístky v hodnote až 4€
  • firemné teambuildingy a večierky
  • špeciálne motivačné dni (palacinkový deň, limonádový deň, a pod.)
  • stolný futbal na relax
  • výborná lokalita v centre mesta

Pokiaľ sme Ťa zaujali, pošli svoje CV a dôvody, prečo by sme si mali vybrať na pozíciu E-commerce Assistant práve Teba. Presvedč nás a miesto je Tvoje. Tešíme sa na Teba! :-)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomického smeru, Marketing, Humanitné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Počet rokov praxe

1

• Prirodzene formulovať vety bez gramatických chýb.
• Ovládať prácu s MS Office, CatPro.
• Byť aktívnym uživateľom Facebooku.
• Predchádzajúca skusenosť s prácou na internete výhodou.
• V Anglickom jazyku by si mal(a) byť na úrovni: pokročilý.
• Musíš byť systematický, samostatný, ale hlavne dôsledný človek s orientáciou na detail.

STUDIO MODERNA s.r.o. je najväčšia direct marketingová spoločnosť pôsobiaca v 20 krajinách strednej a východnej Európy. Patrí k lídrom vytvárajúcim komplexné marketingové riešenia pre produkty, ktoré prezentuje na trhu pod svojimi značkami. Profesionálne využíva predajné kanály ako televíziu, internet, maloobchodné predajne, veľkoobchod, tlač a telemarketing. Medzi silné značky patria: DORMEO, Delimano, Walkmaxx, LiveActive. Na slovenský trh prináša inovácie a nové technológie, pričom kladie veľký dôraz na starostlivosť o zákazníkov, takže sa ich priazni teší už viac ako 20 rokov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Studio Moderna s.r.o.
Košická 49
821 08 Bratislava

Miesto práce

Košická 49, Bratislava

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

850 základná mzda + kvartálne odmeny (v priemere 950 €/mesiac)

Termín nástupu

dohodou

„Do SM som nastúpil v roku 2012 ako telefonický operátor. Predpokladal som, že nepôjde o dlhodobú prácu v SM, ale okolnosti ukázali, že áno. Z pozície outbound operátora som sa asi za 3 mesiace posunul na inbound, kde som pomáhal zákazníckemu centru s ich projektmi. Táto spolupráca ma v roku 2013 posunula do tímu zákazníckeho centra, kde som vykonával pozíciu referenta zákazníckeho centra so špecializáciou na logistiku. Práca bola zaujímavá a bavila ma. Logistika ma zaujala až tak, že som sa v roku 2017 prihlásil na voľnú pozíciu logistického koordinátora, kde som uspel. Momentálne vykonávam prácu na tejto pozícii, ktorá prináša každý deň nové výzvy a posúva ma ďalej.“
(Dominik)
ID: 3464882   Dátum zverejnenia: 7.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   850 základná mzda + kvartálne odmeny (v priemere 950 €/mesiac)