Telefonický operátor pre DORMEO, Delimano (nástupný bonus 300€, pracuješ ako si naplánuješ)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nemáš skúsenosti? NEVADÍ!
Všetko ťa naučíme, aj ti za to zaplatíme. A ešte získaš cenné skúsenosti. Stále váhaš? Príď sa presvedčiť na vlastnej koži, že aj práca vie byť zábavou.

Čím ostrejši jazyk máš, tým viac šancí postúpiť do interných tímov máš.
Prebrúsime ti komunikačné zručnosti.
Medzi nami sa nudiť nebudeš.

Pozícia telefonický operátor zahŕňa:
  • kontaktovanie len existujúcich zákazníkov z internej databázy
  • predaj výrobkov prémiových značiek (DORMEO, Delimano)
  • zaznamenávanie údajov do systému
  • pravidelné školenia, tréningy, meetingy

  • príjemné pracovné prostredie a skvelý kolektív
  • flexibilný pracovný čas
  • práca na TPP s výberom pracovného úväzku (8h.,7h.,6h.,)
  • práca s prestížnymi značkami DORMEO, DELIMANO
  • nadštandardné hodnotenie (fixná + variabilná zložka ) + iné odmeny
  • aktivita „ PRIVEĎ ZNÁMEHO“- a získaj za neho finančnú odmenu 500 €
  • vhodná práca i pre absolventa! (prax u nás nie je nutná)
  • zamestnanecké zľavy na produkty
  • kompletné zaškolenie – komunikačné zručnosti aj práca s PC
  • motivačné súťaže – finančné, nefinančné
  • medzinárodné súťaže v rámci celej spoločnosti
  • stravné lístky v hodnote až 4€
  • zmluva aj na dobu neurčitú
  • firemné teambuildingy a večierky
  • špeciálne motivačné dni (palacinkový deň, limonádový deň, a pod.)
  • stolný futbal a Xbox na relax
  • výborná lokalita v centre mesta
  • Cafetéria systém
  • zvýhodnená karta Multipsort

Pošli nám svoj životopis a staň sa súčasťou nášho tímu.

Ak Vás táto ponuka zaujala a spĺňate stanovené podmienky, zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku, v ktorom prosím uveďte telefonický a emailový kontakt.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem o danú pozíciu, vyhovujúcich kandidátov budeme kontaktovať v priebehu 2 prac. dní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Český jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

STUDIO MODERNA s.r.o. je najväčšia direct marketingová spoločnosť pôsobiaca v 20 krajinách strednej a východnej Európy. Patrí k lídrom vytvárajúcim komplexné marketingové riešenia pre produkty, ktoré prezentuje na trhu pod svojimi značkami. Profesionálne využíva predajné kanály ako televíziu, internet, maloobchodné predajne, veľkoobchod, tlač a telemarketing. Medzi silné značky patria: DORMEO, Delimano, Walkmaxx, LiveActive. Na slovenský trh prináša inovácie a nové technológie, pričom kladie veľký dôraz na starostlivosť o zákazníkov, takže sa ich priazni teší už viac ako 20 rokov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

STUDIO MODERNA s.r.o.
Košická 49
821 08 Bratislava

Miesto práce

Košická 49, Bratislava

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

700 € základná mzda + pohyblivá zložka (priemer 1000€)

Termín nástupu

24.07.2018

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
„V spoločnosti Studio Moderna robím od januára 2010 a priznám sa, dostala som sa sem ako slepé kura k zrnu. Prečo som sa rozhodla pre túto prácu?
- Skvelé výrobky.
- Preto, že som odmenená za to, čo urobím..
- Preto, že výplata je načas - čo tiež nie je všade samozrejmosť.
- Mnoho iných aktivít, ktoré ľu dia v našom vedení pre nás pri pravujú, vrátane súťaží, čo mňa teda neuveriteľne baví :).
- Nuž a som stále operátor, ale? Ja ním chcem byť a ostať, vidím však, že mnohí kolegovia využívajú možnosť kariérneho rastu. Toľko skvelého ťažko nájdete pokope inde.“
(Anna)
ID: 3448015   Dátum zverejnenia: 13.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700 € základná mzda + pohyblivá zložka (priemer 1000€)