Hľadáme bystré uši a ostrý jazyk - telefonický operátor

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nemáš skúsenosti? NEVADÍ!
Všetko ťa naučíme, aj ti za to zaplatíme. A ešte získaš cenné skúsenosti. Stále váhaš? Príď sa presvedčiť na vlastnej koži, že aj práca vie byť zábavou.

Vaša náplň bude obsahovať:
  • kontaktovanie len existujúcich zákazníkov z internej databázy
  • predaj výrobkov prémiových značiek (DORMEO, Delimano, LiveActive, TopShop, Walkmaxx), ktoré podporujú zdravý životný štýl
  • Zaznamenávanie údajov do systému

  • príjemné pracovné prostredie a skvelý kolektív
  • flexibilný pracovný čas
  • jednozmenná prevádzka
  • práca na TPP s výberom pracovného úväzku (8h.,7h.,6h.,)
  • práca s prestížnymi značkami DORMEO, DELIMANO
  • nadštandardné hodnotenie (fixná + variabilná zložka ) + iné odmeny
  • aktivita „ PRIVEĎ ZNÁMEHO“- a získaj za neho finančnú odmenu až 500€
  • vhodná práca i pre absolventa! (prax u nás nie je nutná)
  • zamestnanecké zľavy na produkty
  • kompletné zaškolenie – komunikačné zručnosti aj práca s PC
  • motivačné súťaže – finančné, nefinančné
  • medzinárodné súťaže v rámci celej spoločnosti
  • stravné lístky v hodnote až 4€
  • zmluva aj na dobu neurčitú
  • firemné teambuildingy a večierky
  • špeciálne motivujúce dni (palacinkový deň, limonádový deň, a pod.)
  • stolný futbal ako relax
  • karta Multisport, umožňujúca neobmedzený vstup na rôzne športoviská za veľmi
výhodnú cenu
  • výborná lokalita v centre mesta!

Neváhaj, pošli nám svoj životopis a staň sa súčasťou nášho tímu.
Zober svoje kariéru do vlastných rúk.

Viac o nás zistíš na našom blogu, alebo na FB - Studio Moderna Slovensko.

Ak Vás táto ponuka zaujala a spĺňate stanovené podmienky, zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku, v ktorom prosím uveďte telefonický a emailový kontakt.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem o danú pozíciu, kandidátov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Český jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

STUDIO MODERNA s.r.o. je najväčšia direct marketingová spoločnosť pôsobiaca v 20 krajinách strednej a východnej Európy. Patrí k lídrom vytvárajúcim komplexné marketingové riešenia pre produkty, ktoré prezentuje na trhu pod svojimi značkami. Profesionálne využíva predajné kanály ako televíziu, internet, maloobchodné predajne, veľkoobchod, tlač a telemarketing. Medzi silné značky patria: DORMEO, Delimano, Walkmaxx, LiveActive. Na slovenský trh prináša inovácie a nové technológie, pričom kladie veľký dôraz na starostlivosť o zákazníkov, takže sa ich priazni teší už viac ako 20 rokov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

STUDIO MODERNA s.r.o.
Kuzmányho 902
017 01 Považská Bystrica

Miesto práce

Považská Bystrica

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

576€ fix + pohyblivá zložka ( spolu priemer 950 €)

Termín nástupu

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, skrátený úväzok
„V spoločnosti Studio Moderna robím od januára 2010 a priznám sa, dostala som sa sem ako slepé kura k zrnu. Prečo som sa rozhodla pre túto prácu?
- Skvelé výrobky.
- Preto, že som odmenená za to, čo urobím..
- Preto, že výplata je načas - čo tiež nie je všade samozrejmosť.
- Mnoho iných aktivít, ktoré ľu dia v našom vedení pre nás pri pravujú, vrátane súťaží, čo mňa teda neuveriteľne baví :).
- Nuž a som stále operátor, ale? Ja ním chcem byť a ostať, vidím však, že mnohí kolegovia využívajú možnosť kariérneho rastu. Toľko skvelého ťažko nájdete pokope inde.“
(Anna)
ID: 3445794   Dátum zverejnenia: 11.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   576€ fix + pohyblivá zložka ( spolu priemer 950 €)