PRACOVNÉ PONUKY

  • Miesto práce:
    Košická 49, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:
    pevná + pohyblivá zložka (priemer 5,5 €/hod.)
  • Termín nástupu:
    dohodou
  • Druh pracovného pomeru:
    na dohodu (brigády)

Poslať spoločnosti životopis

„Je to pre mňa výborný štart do života, môže mi to pomôcť v iných oblastiach pri hľadaní práce ako napríklad v bankovníctve, v poisťovníctve. Zlepšujem si komunikáciu s ľuďmi, získavam vedomosti v predaji, ktoré môžem využiť i v osobnom živote. Najviac mi vyhovuje pracovný čas v tejto práci :)“.
Vladimír 21 r.
„Túto prácu beriem ako svoju zmenu v pracovnom živote, lebo som chcela vyskúšať niečo nové. Páči sa mi tu, že sme mladý kolektív a pracovný čas kvôli rodine. Práca je dobrá hlavne po tej komunikačnej stránke, takže získala som veľa nových a dobrých skúsenosti. Okrem toho sa mi tu páči, ako je nastavené finančné ohodnotenie“.
Veronika 37 r.

Hľadáme bystré uši a ostrý jazyk - telefonický operátor (pracuj ako potrebuješ)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nemáš skúsenosti? NEVADÍ!
Všetko ťa naučíme, aj ti za to zaplatíme. A ešte získaš cenné skúsenosti do budúcna s možnosťou prestúpiť do našich interných tímov. Stále váhaš? Príď sa presvedčiť na vlastnej koži, že aj práca vie byť zábavou.

Za svoj výkon dostaneš 5 - 5,5 €/h.
Čím ostrejši jazyk máš, tým viac šancí postúpiť do interných tímov máš.
Prebrúsime ti komunikačné zručnosti.
Medzi nami sa nudiť nebudeš.
Pracovný čas si vieš prispôsobiť podľa školy.

Vaša náplň bude obsahovať:
- kontaktovanie len existujúcich zákazníkov z internej databázy
- predaj výrobkov prémiových značiek (DORMEO, Delimano, LiveActive, TopShop, Walkmaxx), ktoré podporujú zdravý životný štýl
- Zaznamenávanie údajov do systému

Iné výhody

- príjemné pracovné prostredie a skvelý kolektív
- stolný futbal na relax
- X box
- flexibilný pracovný čas (ako sa zapíšeš, tak chodíš)
- práca s prestížnymi značkami DORMEO, DELIMANO
- nadštandardné hodnotenie (fixná + variabilná zložka )
- aktivita „ PRIVEĎ ZNÁMEHO“- a získaj za neho finančnú odmenu
- karta Multisport, umožňujúca neobmedzený vstup na rôzne športoviská za veľmi výhodnú cenu
- vhodná práca i pre študenta! (prax u nás nie je nutná)
- zamestnanecké zľavy na produkty
- kompletné zaškolenie – komunikačné zručnosti aj práca s PC
- motivačné súťaže – finančné, nefinančné
- medzinárodné súťaže v rámci celej spoločnosti
- firemné teambuildingy a večierky
- špeciálne motivačné dni (palacinkový deň, limonádový deň, a pod.)
- výborná lokalita v centre mesta

Pošli nám svoj životopis a staň sa súčasťou nášho tímu.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Český jazyk - Expert (C2)

STUDIO MODERNA s.r.o. je najväčšia direct marketingová spoločnosť pôsobiaca v 20 krajinách strednej a východnej Európy. Patrí k lídrom vytvárajúcim komplexné marketingové riešenia pre produkty, ktoré prezentuje na trhu pod svojimi značkami. Profesionálne využíva predajné kanály ako televíziu, internet, maloobchodné predajne, veľkoobchod, tlač a telemarketing. Medzi silné značky patria: DORMEO, Delimano, Walkmaxx, LiveActive. Na slovenský trh prináša inovácie a nové technológie, pričom kladie veľký dôraz na starostlivosť o zákazníkov, takže sa ich priazni teší už viac ako 20 rokov.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Veľkoobchod

Ak Vás táto ponuka zaujala a spĺňate stanovené podmienky, zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku, v ktorom prosím uveďte telefonický a emailový kontakt.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem o danú pozíciu, kandidátov budeme kontaktovať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2018 (ostáva ešte 9 dní)

Adresa spoločnosti

STUDIO MODERNA s.r.o.
Košická 49
821 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Veronika Valentová
Tel.: 0911 285 044
E-mail: poslať životopis
ID: 3360106   Dátum zverejnenia: 20.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   pevná + pohyblivá zložka (priemer 5,5 €/hod.)